trenerzy

Grzegorz Ryński TRENER OSOBISTY, KULTURYSTA, DIETETYK

Wychodząc na wprost oczekiwaniom najbardziej wymagających Pań stworzyliśmy BIKINI FITNESS STUDIO-  klub dedykowany kobietą. Niepowtarzalna atmosfera, wystrój oraz fachowa kadra TRENERSKA pozwoli poczuć się każdej Pani wyjątkowo i zapomnieć przynajmniej na chwilę o obowiązkach i trudach codziennego życia. BFS to miejsce pozwalające spędzić miło i aktywnie wolny czas. Nasz klub nie jest zwykłą siłownią! Przywiązujemy dużą wagę do szczegółów i efektów naszej unikalnej metody RYNSKI SYSTEM opracowanej przez naszego specjalistę, trenera osobistego, Grzegorza Ryńskiego, który dzięki swojej już 12 letniej pracy i o wiele dłuższej praktyce dysponuje olbrzymim doświadczeniem zarówno w układaniu treningów dopasowanych indywidualnie do klienta, jak również diet. Dla nas liczą się tylko efekty i Twoje zaangażowanie! To jest naszą receptą na sukces.

Co nas wyróżnia?

1. LOKALIZACJA – klub położony jest blisko centrum miasta, w przyjemnej okolicy.

2. PROFESJONALNA OBSŁUGA – nasza wyspecjalizowana kadra poinformuje o wszystkim i odpowie na każde pytanie. Przychodząc do klubu nie zostawimy Cie bez pomocy. Zawsze możesz liczyć na miłą i fachową obsługę, jeśli jesteś pierwszy raz chętnie udzielimy Ci szczegółowej instrukcji gdzie się pokierować.

3. WYKWALIFIKOWANA KADRA – u nas poznasz trenerów i instruktorów, dla których branża fitness to nie tylko praca i pasja, ale także przyjemność spędzania czasu z naszymi gośćmi. Są to specjaliści, którzy regularnie doskonalą swoją wiedzę i umiejętności dla Twojej satysfakcji!

4. SZEROKA OFERTA PRZYGOTOWANA SPECJALNIE DLA CIEBIE – u nas znajdziesz cały wachlarz możliwości dostosowanych indywidualnie do twoich potrzeb: trening indywidualny oraz grupowy,  masaż a także poradnia dietetyczna.

5. INDYWIDUALNA KONSULTACJA Z INSTRUKTOREM I DIETETYKIEM – każdy z nas ma inne potrzeby, dlatego my proponujemy Ci na początek indywidualne spotkanie z naszym trenerem oraz dietetykiem. Dzięki temu możliwa będzie analiza oraz dobór takiej oferty, która będzie najkorzystniejsza dla Twojego zdrowia.

6. TRENING PERSONALNY – to najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują silnej oraz indywidualnej motywacji. Trening jeden na jeden pozwala na maksymalną koncentrację i daje wyjątkowe efekty!