Twoja metamorfoza – Twoje zwycięstwo

Schudnij 10, 20 lub 30 kg

Grzegorz Ryński

Trener personalny, kulturysta, dietetyk

Grzegorz Ryński

RYŃSKI SYSTEM
SKUTECZNA METODA:

– redukcji wagi
– budowania masy mięśniowej
– rehabilitacji sportowej
(Body Logistic System)


Co możesz osiągnąć z Ryński system:

  • wykształtować sylwetkę
  • ujędrnić ciało
  • poprawić samopoczucie
  • naprawić anomalie – krzywe łopatki, miednice, kolana

Poznaj sukcesy metamorfoz

METAMORFOZA TERESY

spadek wagi

30kg

czas metamorfozy

7 miesięcy

Poznajcie Teresę. ⬇️
Należą się Jej wielkie brawa, 👏👏👏 odwaliła kawał dobrej roboty! 💪 W ciągu 7 miesięcy schudła 30kg! Pokazała wielkie
❤ do tego co robi, Rodzina może być z Niej dumna. W końcu czuje się dobrze we własnym ciele, a to jest najważniejsze. Nie
zatrzymuj się bo warto. Sukces jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Teresa już wygrała. Może stanąć przed lustrem i każdego
dnia podziwiać efekty swojej pracy. 😍 Działamy dalej!
To co z kim widzimy się jutro na siłowni?

METAMORFOZA MAŁGORZATY

spadek wagi

27kg

czas metamorfozy

8 miesięcy

Kolejna rewelacyjna przemiana naszej podopiecznej. Małgosia od marca 2017 do października zgubiła aż 27 kilogramów. Przede wszystkim chęci i odpowiednio zbilansowana dieta w połączeniu z ćwiczeniami na siłowni to klucz do sukcesu a Gosia jest tego najlepszym przykładem. „Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego że wymaga on czasu. Czas i tak upłynie…” Małgosiu jesteśmy z Ciebie dumni. Dziękujemy że zarażasz wszystkich wokół swoim uśmiechem i motywujesz do działania. Gratulujemy i życzymy Ci dalszych sukcesów !!!

METAMORFOZA SYLWI

spadek wagi

12kg

czas metamorfozy

6 miesięcy

Efekty ćwiczeń i zdrowego odżywiania mówią same za siebie. Zwykła Kobieta, Matka dwójki dzieci osiągnęła niezwykłe efekty!

METAMORFOZA ALICJI

spadek wagi

22kg

czas metamorfozy

7 miesięcy

W drodze do sukcesu i wymarzonej sylwetki ważne są nie tylko uciekające kilogramy, ale to w jaki sposób dieta i treningi wpływają na nasze samopoczucie. Alicja odzyskała swoją pewność siebie. Zmotywuj się, zobacz ile możesz zyskać.

METAMORFOZA ULI

spadek wagi

18kg

czas metamorfozy

7 miesięcy

Poznajcie Ulę, która dzięki silnej woli i konsekwencji schudła 18kg. Każda metamorfoza jest godna podziwu. Nigdy nie jest za późno, by zmienić swoje życie na lepsze. Uli udało się schudnąć i wyrzeźbić mięśnie, a radość z jaką o tym opowiada nie pozostawia wątpliwości, że było warto. Skoro Jej się udało to dlaczego nie Tobie⁉ Możemy tylko pogratulować tak wspaniałych efektów, w krótkim czasie – 7 miesięcy. Właśnie takie osoby są dla nas największą motywacją!.

METAMORFOZA IWONY

spadek wagi

25kg

czas metamorfozy

5 miesięcy

Dla tych, którzy się jeszcze zastanawiają czy warto – tak warto. Dla lepszego samopoczucia, dla zdrowia, dla siebie. Przemiana Iwony – 25 kg w 5 miesięcy, Takie są efekty w Bikini Fitness Studio. Gratulujemy wytrwałości i osiągniętych rezultatów.

METAMORFOZA AGNIESZKI

spadek wagi

12kg

czas metamorfozy

4 miesięcy

Oto Agnieszka – jedna z naszych podopiecznych – dzięki swojej wytrwałości, diecie, regularnej aktywności fizycznej i nie poddawaniu się w chwilach zwątpienia osiągnęła swój cel – 12 kg w 4 miesiace !!! A jaki jest Twój cel ?

METAMORFOZA MONIKI

spadek wagi

22kg

czas metamorfozy

6 miesięcy

Monika pod okiem Trenera Grześka w pół roku schudła 22kg!  Gratulujemy wytrwałości!  Dieta i ćwiczenia potrafią zdziałać cuda!

METAMORFOZA ALEKSANDRY

spadek wagi

18kg

czas metamorfozy

6 miesięcy

„Pod opiekę Grzegorza trafiłam zupełnie przypadkiem, zapoznała nas nasza wspólna znajoma […] Powiem szczerze, że na początku nie było to łatwe, aby pogodzić trening i dietę, ale jak widać, w ciągu pół roku udało mi się schudnąć 18 kg. Serdecznie polecam”

METAMORFOZA PRZEMKA

spadek wagi

16kg

czas metamorfozy

5 miesięcy

Przemek chciał zrzucić tylko parę kilo, a wyszło 16 w 5 miesięcy! Tylko pozazdrościć takiego wyniku. Może następnym razem pokaże nam pięknie wyrzeźbione mięśnie?!Trzymamy mocno kciuki i czekamy na dalsze efekty!